Gamma Più World


thumbnail


NAŠE SPOLEČNOST, Náš PŘÍBĚH

Italská technologie ve službách krásy


Z malé firmy založené v roce 1978 v malém průmyslovém skladu, která se specializovala na výrobu vysoušečů vlasů, se nyní stala naše společnost. Pracuje pro nás 50 zaměstnanců ve dvou závodech o rozloze 6000 ma věnujeme se výrobě všech druhů profesionálních kadeřnických potřeb: nejen fénů, ale i žehliček, difuzérů, nůžek, kartáčů a doplňků.
Dynamika, flexibilita, znalost trhu a neustálý přátelský přístup ke klientům a jejich potřebám jsou důvody, díky kterým jsme úspěšní. Toto jsou nepostradatelné položky našeho růstu, na kterých jsme vždy stavěli naši budoucnost.

TÝM GAMMA PIÙ
pezzica

Nejlepší kadeřníci a nejlepší nástroje jsou ideálními partnery, když jde o realizaci událostí, ve kterých je hlavním protagonistou krása. 
Díky distributorům a zákazníkům se technologické inovace a veškerý potenciál našich výrobků mohou posouvat stále k tomu nejlepšímu, aby vždy vytvářely nové trendy.
Nejen po celé Itálii ale i Londýně, Paříži, Madridu, Moskvě, na přehlídkách, soutěžích a důležitých událostech, všude tady jsme budovali svou pověst.


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY A VELETRHY 
cosmoprof


Cosmoprof Worldwide v Bologni, Cosmoprof Asie a v Severní Americe, Intercharm v Moskvě, Beauty World v Dubaji, MCB v Paříži, Top Hair v Düsseldorfu, Salon Look v Madridu jsou místa, kde Gamma Più prezentuje a porovnává své produkty. 

Nejdůležitějšími projevy napříč světem jsou pro účes a krásu na profesionální úrovni standard, o který usilujeme, a top kvalita, o kterou usilujeme.
Pokud naše výrobky splňují vysoká očekávání nejlepších kadeřníků na světě, můžeme si být jisti, že splní požadavky všech našich zákazníků.


POUZE NOVINKY
alpha gamma+

Neustálý výzkum a technologické inovace poskytují bezpečnost nástrojů značky Gamma+, která je lídrem v prodeji profesionálních vysoušečů vlasů.

Klíčem k dosažení vysoké úrovně kvality bylo soustředit design a výrobu produktů v rámci Gamma+. Výběr pečlivě vybraných komponent dává život bezpečným a profesionálním nástrojům.
Naše výrobky shromažďují zkušenosti a kvalitu více než třiceti let v tomto odvětví a představují novou řadu exkluzivních  produktů, které prosazují inovaci, kvalitu a styl. 
Naši klienti jsou pro nás důležití a proto se jim snažíme být stále blízko i po samotném nákupu produktů, díky síti center s technickou podporou. 

gamma ecoenergy

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení