Gamma Più World


company


NAŠE SPOLEČNOST, Náš PŘÍBĚH

Italská technologie ve službách krásy


Z malé firmy založené v roce 1978 v malém průmyslovém skladu, která se specializovala na výrobu vysoušečů vlasů, se nyní stala naše společnost. Pracuje pro nás 50 zaměstnanců ve dvou závodech o rozloze 6000 ma věnujeme se výrobě všech druhů profesionálních kadeřnických potřeb: nejen fénů, ale i žehliček, difuzérů, nůžek, kartáčů a doplňků.
Dynamika, flexibilita, znalost trhu a neustálý přátelský přístup ke klientům a jejich potřebám jsou důvody, díky kterým jsme úspěšní. Toto jsou nepostradatelné položky našeho růstu, na kterých jsme vždy stavěli naši budoucnost.

TÝM GAMMA PIÙ
pezzica

Nejlepší kadeřníci a nejlepší nástroje jsou ideálními partnery, když jde o realizaci událostí, ve kterých je hlavním protagonistou krása. 
Díky distributorům a zákazníkům se technologické inovace a veškerý potenciál našich výrobků mohou posouvat stále k tomu nejlepšímu, aby vždy vytvářely nové trendy.
Nejen po celé Itálii ale i Londýně, Paříži, Madridu, Moskvě, na přehlídkách, soutěžích a důležitých událostech, všude tady jsme budovali svou pověst.


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY A VELETRHY 
portfolio-gammapiu-1

Cosmoprof Worldwide v Bologni, Cosmoprof Asie a v Severní Americe, Intercharm v Moskvě, Beauty World v Dubaji, MCB v Paříži, Top Hair v Düsseldorfu, Salon Look v Madridu jsou místa, kde Gamma Più prezentuje a porovnává své produkty. 

Nejdůležitějšími projevy napříč světem jsou pro účes a krásu na profesionální úrovni standard, o který usilujeme, a top kvalita, o kterou usilujeme.
Pokud naše výrobky splňují vysoká očekávání nejlepších kadeřníků na světě, můžeme si být jisti, že splní požadavky všech našich zákazníků.


POUZE NOVINKY
images

Neustálý výzkum a technologické inovace poskytují bezpečnost nástrojů značky Gamma+, která je lídrem v prodeji profesionálních vysoušečů vlasů.

Klíčem k dosažení vysoké úrovně kvality bylo soustředit design a výrobu produktů v rámci Gamma+. Výběr pečlivě vybraných komponent dává život bezpečným a profesionálním nástrojům.
Naše výrobky shromažďují zkušenosti a kvalitu více než třiceti let v tomto odvětví a představují novou řadu exkluzivních  produktů, které prosazují inovaci, kvalitu a styl. 
Naši klienti jsou pro nás důležití a proto se jim snažíme být stále blízko i po samotném nákupu produktů, díky síti center s technickou podporou. 


 

Zpět do obchodu