PLASMA Gamma+

4 153 Kč 3 432 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Zrozen z hvězd

• Z provedených laboratorních analýz bylo potvrzeno, že plazmový vysoušeč vlasů provádí SANITAČNÍ akci současně s  BAKTERICIDNÍ akcí.
• Jediný vysoušeč vlasů na světě s aktivátorem aktivního kyslíku: exkluzivní UV lampa aktivuje vzduch a přeměňuje jej na aktivní kyslík. Sušení se tak stává kosmetickým a wellness ošetřením vlasů.
• Aktivní kyslík interaguje s molekulami barvy, což podporuje lepší stabilitu a delší trvání barvy; usnadňuje uzavření kutikul, vlas tak vypadá hladší, jasnější a jeho vnitřní struktura je chráněna před atmosférickými vlivy a teplem; oxidační proces indukovaný aktivním kyslíkem ničí bakteriální kapsli a zlepšuje metabolismus pokožky a podporuje její přirozenou obnovu.
• Ion generátor s vypínačem on-off řídí emise záporných iontů podle toho, jaký je požadovaný výsledek na vlasech. Po aktivaci (ION) jsou vlasy hydratovanější, hladší a bez elektrostaticity. Vyloučením (O) zvyšují objem a strukturu.
• Výhody aktivního kyslíku byly vědecky testovány společností Biomedical s.r.l. biomedicínské centrum pro dermatologii a trichologii.

Kód Kód: PAGAPLASGSK242
Jméno značky: Gamma Più
Kategorie: FÉNY
Záruka: 2 roky
Hlučnost: 70 dB
Hmotnost: 460 g
Proud vzduchu: 25 lt/sec
Tlak: 25 mbar
Kabel: 3 m
Rozměry: 190 mm
Napětí: 220˜240 V
Výkon: 1900-2200 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu